Frezy i bębny

Kategorie

Filtr
Cena
Producent

Akcesoria do frezarek

Priorytetem naszej działalności jest zaspokojenie wszelkich potrzeb naszych Klientów w zakresie nowoczesnego i wydajnego sprzętu stosowanego przy pracach budowlano-remontowych. Z tego też względu zawsze dbamy, by nasza oferta była w pełni kompletna, tak, by każdy Klient w jednym miejscu znalazł wszystko czego potrzebuje. Aby ułatwić naszym Klientom zaopatrzenie firmy we wszelkie potrzebne urządzenia, zdecydowaliśmy się wprowadzić do naszego asortymentu akcesoria do frezarek oraz akcesoria do szlifierek.

Zarówno proces frezowania, jak i szlifowania wiąże się z generowaniem znacznych ilości pyłu, szczególnie gdy zabiegi te prowadzone są w trybie na sucho. Pył ten musi zostać w jakiś sposób usunięty, a najlepiej w tym celu sprawdzają się przemysłowe kolektory pyłu. Ich najważniejszą cechą jest wysoka efektywność oraz wytrzymałość. Proponujemy Państwu na przykład kolektor pyłu Husqvarna, wyróżniający się dużą uniwersalnością – zdolny jest do odprowadzania pyłu nie tylko na sucho, ale także na mokro. Jego charakterystyka techniczna, a przede wszystkim duża siła ssania, czyni go urządzeniem sprawdzającym się w większości sytuacji. Ze względu na kompaktowe rozmiary i niewielką wagę, kolektor można łatwo i sprawnie transportować. Dedykowany jest on przede wszystkim lżejszym pracom, związanych z częstym przenoszeniem z miejsca na miejsce.

Marka Husqvarna oznacza niezawodność i solidność i taki też jest oferowany przez nas kolektor. Gwarantowana skuteczność działania i wysoka wydajność będą z pewnością docenione przez każdego profesjonalnego użytkownika na co dzień wykonującego prace związane z frezowaniem i szlifowaniem betonu. Pragniemy podkreślić, że podobnie jak w przypadku innych urządzeń marki Husqvarna, istnieje możliwość przetestowania kolektora pyłu w warunkach rzeczywistych. Wszelkich informacji na ten temat udzielają nasi pracownicy – serdecznie zapraszamy do kontaktu z nimi, w dogodnej dla Państwa formie. Odpowiemy na wszystkie pytania związane z wyborem i eksploatacją naszych urządzeń, jak i samym procesem zakupowym. Zachęcamy ponadto do śledzenia zmian w naszej ofercie, w której pojawić się mogą kolejne akcesoria do frezarek i akcesoria do szlifierek.