882 790 282 zadzwoń do nas
Przejdź do zamówienia
100x PLN

Łyżki do koparek i minikoparek

Łyżki do koparek

Hurtownia Machine Trade oferuje łyżki do koparek i minikoparek JCB, Caterpillar, Kobelco, Komatsu, Case, Hitachi, Atlas i innych.

Prosimy o kontakt w sprawie ustalenia typu łyżki
z naszym doradcą techniczno-handlowym
pod numerem 882 790 282.

Aby zamówić potrzebną łyżkę prosimy o podanie:
wymiarów łyżki, typu łyżki oraz modelu maszyny.
Łyżki do koparek i do minikoparek


Koparka to jedna z najważniejszych maszyn stosowanych w sektorze budowlanym. Jest ona wykorzystywana do prowadzenia robót ziemnych różnorakiego rodzaju i o różnym zakresie, na przykład wykonywania wykopów, wybierania ziemi, skarpowania, oczyszczania i pogłębiania rowów czy przenoszenia sypkich materiałów budowlanych (żwiru, piasku itd.). Niemożliwe jest jednak wykonanie wszystkich tych prac z wykorzystaniem tej samej łyżki. Konieczne jest odpowiednie dobranie osprzętu roboczego, tak, by koparka (lub minikoparka) osiągnęła maksymalną wydajność i nie była narażona na uszkodzenie.

Łyżki do koparki to podstawowe elementy specjalistyczne, w które zaopatrzone są te maszyny. Każdy rodzaj łyżki znajduje inne zastosowanie i umożliwia wykonanie konkretnego zadania, jakie stoi przed operatorem koparki na placu budowy, w zakładzie przemysłowym, gospodarstwie przydomowym itd. To właśnie zróżnicowane pod kątem danej pracy łyżki do minikoparki czynią tę maszynę tak wszechstronną i decydują o jej ogromnej popularności i szerokim wachlarzu wykonywanych codziennie robót.

Łyżki do koparek różnią się między sobą przede wszystkim kształtem i rozmiarami, a co za tym idzie, także objętością. Ponadto mogą mieć jednolitą budowę lub posiadać otwory umożliwiające np. przesiewanie gruzu czy kamieni (są to tzw. łyżki ażurowe). Na rynku dostępne są następujące rodzaje łyżek do koparek i minikoparek: podsiębierne,  przedsiębierne, skarpowe, chwytakowe, ładowarkowe oraz wspomniane przesiewowe.

Zdając sobie sprawę, jak bardzo końcowy efekt prac koparką zależy od prawidłowo dobranego osprzętu roboczego, umieściliśmy w naszej ofercie trwałe i wytrzymałe łyżki do minikoparek i koparek, co do jakości których jesteśmy absolutnie pewni. Maszyny zaopatrzone w dostarczone przez nas łyżki będą pracowały niezawodnie, efektywnie i wydajnie, spełniając tym samym wszystkie Państwa oczekiwania. W naszym asortymencie znajdą Państwo łyżki do koparek JCB, CAT, Kobelco, Komatsu, Case, Hitachi, Atlas, New Holland, Volvo, Liebherr i innych oraz łyżki do minikoparek Bobcat, Yanmar, CAT, Terex, Volvo, Komatsu, Kubota i innych. Naszym priorytetem jest Państwa zadowolenie, dlatego zależy nam na tym, by móc zaoferować Państwu typ łyżki adekwatny do Państwa potrzeb. Serdecznie zachęcamy do skorzystania z pomocy naszych doradców, którzy chętnie odpowiedzą na wszelkie pytania.