882 790 282 zadzwoń do nas
Przejdź do zamówienia
100x PLN

Świdry glebowe i wiertnice do koparek i minikoparek

świder wiertnica do koparki

Hurtownia Machinetrade.pl oferuje wysokiej jakości świdry glebowe i wiertnice do zastosowania w minikoparkach, miniładowarkach, koparko-ładowarkach, ładowarkach teleskopowych jak i koparkach kołowych i gąsienicowych. Obsługujemy koparki wszystkich firm miedzy innymi Bobcat, CAT Komatsu, JCB.

Prosimy o kontakt w sprawie ustalenia typu wiertnicy
z naszym doradcą techniczno-handlowym
pod numerem 882 790 282.

Aby zamówić potrzebny świder lub wiertnicę należy podać model lub następujące dane:

  • Waga maszyny [t]
  • Średnica wiertnicy [mm]
Świdry glebowe i wiertnice do koparek i do minikoparek


Spośród wszystkich rodzajów osprzętu, w jaki mogą być doposażone maszyny budowlane, wiertnice hydrauliczne cieszą się największą popularnością. Nic w tym dziwnego, skoro świdry glebowe mogą być wykorzystywane w szerokim zakresie robót i tym samym być przydatne w wielu pracach budowlanych. Co ważne, wiertnice pionowe współpracują z wieloma maszynami, takimi jak koparki kołowe i gąsienicowe, minikoparki, ładowarki teleskopowe, koparko-ładowarki i miniładowarki.

Praca w wielu sektorach budownictwa wiąże się z koniecznością prowadzenia odwiertów, ale świder glebowy do koparki i ładowarki znajduje zastosowanie także np. w sadownictwie i rolnictwie oraz pracach inżynieryjnych ziemnych. Wiertnica hydrauliczna do minikoparki i miniładowarki może być użyta na przykład do wykonywania otworów w ziemi pod różnego rodzaju słupki (ogrodzeniowe, drogowskazy i znaki drogowe itp.) i fundamenty oraz otworów na sadzonki drzew i krzewów. 

Mając na uwadze potrzeby naszych Klientów, a także pamiętając o wszechstronnych możliwościach wykorzystania wiertnic do koparki i ładowarki, postanowiliśmy wzbogacić naszą ofertę o produkty tego rodzaju. Pragniemy bowiem, by Państwa maszyna budowlana była jak najbardziej funkcjonalna i w pełni spełniała Państwa oczekiwania.

Gwarantujemy, że każdy świder glebowy do minikoparki i miniładowarki znajdujący się w naszej ofercie, będzie dla Państwa niezastąpioną pomocą zawsze wtedy, gdy zajdzie potrzeba wykonania otworu w gruncie, szczególnie podczas stawiania ogrodzeń i prowadzenia nasadzeń.

Dołożyliśmy wszelkich starań, by nasz asortyment zawierał wyłącznie sprawdzone produkty pochodzące od renomowanych producentów. Mogą nam Państwo zaufać, gdyż każda wiertnica pionowa do minikoparki i miniładowarki, którą prezentujemy, została starannie przetestowana w różnych warunkach, także w trudnym i twardym terenie, każdorazowo znakomicie spełniając swoją funkcję.  

Nasze produkty wyróżniają się wysoką jakością i niezawodnością działania – wiertnica hydrauliczna do koparki i ładowarki, zakupiona w sklepie Machine Trade, zadowoli każdego, nawet najbardziej wymagającego Klienta. Jeżeli zatem na Państwa budowie brakuje wiertnicy pionowej do koparki i ładowarki, gorąco zachęcamy do złożenia u nas zamówienia.

Zapraszamy do kontaktu z naszymi doradcami handlowymi, którzy z przyjemnością doradzą, która wiertnica do minikoparki i miniładowarki będzie optymalnym wyborem. Posiadamy osprzęt do koparek JCB, CAT, Kobelco, Komatsu, Case, Hitachi, Atlas, New Holland, Volvo, Liebherr i innych oraz minikoparek: Bobcat, Yanmar, CAT, Terex, Volvo, Komatsu, Kubota i wielu innych.