882 790 282 zadzwoń do nas
Przejdź do zamówienia
100x PLN

Szybkozłącze do koparek i minikoparek

Szybkozłącza1515

Hurtownia Machine Trade oferuje wysokiej jakości szybkozłącza oryginalne oraz zamienniki do minikoparek. Obsługujemy koparki i minikoparki wszystkich firm miedzy innymi: Bobcat, CAT, Komatsu, JCB.

Prosimy o kontakt w sprawie ustalenia typu szybkozłącza
z naszym doradcą techniczno-handlowym
pod numerem 882 790 282
.

Aby zamówić potrzebne szybkozłącze do koparki lub minikoparki należy podać model lub następujące dane:

  • Masa operacyjna koparki [t]
  • Długość [mm]
  • Szerokość [mm]
  • Masa ca. [kg]
  • Sworzeń nośny przedni Ø [mm]

file

Szybkozłącze do koparek i do minikoparek


Jednym z oczekiwań stawianych koparkom i minikoparkom jest ich wielozadaniowość. Każda nowoczesna maszyna budowlana tego rodzaju powinna stwarzać możliwość wykorzystania różnego rodzaju osprzętu roboczego i tym samym wykonania różnego typu prac w terenie. Krytycznym etapem jest jednak wymiana osprzętu, która może pochłonąć sporo czasu oraz nastręczać niemałych trudności. Tymczasem czas na budowie jest bardzo cenny, dlatego też wprowadzenie rozwiązania umożliwiającego błyskawiczną wymianę osprzętu ramienia maszyny zostało przyjęte z entuzjazmem, ale i z ulgą, przez użytkowników koparek i minikoparek. Rozwiązaniem tym są szybkozłącza.

Szybkozłącza do koparek niesłychanie usprawniają i ułatwiają pracę operatora, który samodzielnie, w kilkanaście sekund, jest w stanie wymienić osprzęt na ten, którego w danej chwili potrzebuje. Zastąpienie łyżki młotem hydraulicznym, chwytakiem, nożycami, zrywakiem, świdrem itd. jest szybkie i wygodne. Szybkozłącze do minikoparek bardzo często pozwala na współpracę maszyny z łyżkami i innym osprzętem różnych producentów. Oznacza to wyraźnie zauważalne zwiększenie wydajności i uniwersalności maszyny.  

Zdając sobie sprawę z tego, że wielu naszych Klientów w czasie wykonywanej pracy musi bardzo często dokonywać wymiany osprzętu maszyny, wprowadziliśmy do naszej oferty wysokiej klasy szybkozłącza wykonane przez czołowych producentów. Każde nasze szybkozłącze do koparki lub minikoparki działa sprawnie i skutecznie, stanowiąc wręcz rewolucyjne udogodnienie w działaniach operatora. Dołożyliśmy wszelkich starań, by móc zaproponować Państwu szybkozłącza do minikoparki wielokrotnie przetestowane w różnych warunkach terenowych, co do funkcjonalności których jesteśmy w stu procentach pewni.

Nasz asortyment obejmuje tak oryginalne szybkozłącza, w tym szybkozłącze obrotowe do koparki, jak i zamienniki, nieustępujące jednak jakością i użytecznością oryginałom. Nasze szybkozłącza pasują do najpopularniejszych na rynku koparek JCB, CAT, Kobelco, Komatsu, Case, Hitachi, Atlas, New Holland, Volvo, Liebherr i in. oraz minikoparek: Bobcat, Yanmar, CAT, Terex, Volvo, Komatsu, Kubota i in.

Jeżeli zatem będzie Państwu potrzebne szybkozłącze obrotowe do minikoparki lub jakiekolwiek inne szybkozłącze, zachęcamy do kontaktu z naszym doradcą i złożenia zamówienia. Serdecznie zapraszamy!