• Producent: AMMANN
Cena na zapytanie

Opis

Piła ścienna TYROLIT WSE1621*** to długo wyczekiwany nowy model w ofercie Tyrolit. Połączenie niezawodności, wysokiej wydajności z kompaktowymi wymiarami i nie realną wcześniej masą, sprawia że WSE1621*** stanowi najciekawszą ofertę na rynku. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane od podstaw, skonfigurowano je pod kątem optymalnego stosunku masy do wydajności. Głowica piły i ultra-kompaktowy silnik z funkcją beznarzędziowej wymiany waży niespełna 35 kg. Model ten wyposażono również w nową, ultra lekką osłonę tarczy.

Zastosowano również rewolucyjny typ napędu P2®, który zapewnia stałą wysoką wydajność i niezawodność przy znacznie obniżonych kosztach serwisu. Modułowy system budowy piły ściennej pozwala na wykorzystanie poszczególnych komponentów w różnych konfiguracjach. Na przykład sterownik i kompaktowy silnik możemy wykorzystać do wiercenia, lub cięcia linowego. 

Imponująca maksymalna głębokość cięcia na poziomie 705 mm pozwala na swobodę działania w każdych warunkach.  Maksymalna średnica tarczy to 1600 mm ( 63 cale ), moc silnika 17 kW. Piła sterowana jest bezprzewodowo za pomocą pilota z kolorowym wyświetlaczem. 

Firma TYROLIT zaleca stosowanie tarcz diamentowych wykorzystujących system TGD® dla uzyskania optymalnych rezultatów pracy.

Wszystkich zainteresowanych pokazem piły WSE1621*** w warunkach budowlanych prosimy o kontakt telefoniczny z doradcą techniczni - handlowym.

 

Specyfikacja

Głębokość cięcia 705 mm,
Średnica tarczy 1600 mm,
Moc 17 kW,
Prąd znamionowy (przy 3 fazach) 32 A,
Napięcie/Zasilanie (przy 3 fazach) 400 V,

Produkty z kategorii Piły linowe

Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka