• Dostępne: 3 sztuk
  • Producent: AMMANN
Cena na zapytanie

Opis

Piła ścienna TYROLIT WSE1621*** to długo wyczekiwany nowy model w ofercie Tyrolit. Połączenie niezawodności, wysokiej wydajności z kompaktowymi wymiarami i nie realną wcześniej masą, sprawia że WSE1621*** stanowi najciekawszą ofertę na rynku. Wszystkie elementy zostały zaprojektowane od podstaw, skonfigurowano je pod kątem optymalnego stosunku masy do wydajności. Głowica piły i ultra-kompaktowy silnik z funkcją beznarzędziowej wymiany waży niespełna 35 kg. Model ten wyposażono również w nową, ultra lekką osłonę tarczy.

Zastosowano również rewolucyjny typ napędu P2®, który zapewnia stałą wysoką wydajność i niezawodność przy znacznie obniżonych kosztach serwisu. Modułowy system budowy piły ściennej pozwala na wykorzystanie poszczególnych komponentów w różnych konfiguracjach. Na przykład sterownik i kompaktowy silnik możemy wykorzystać do wiercenia, lub cięcia linowego. 

Imponująca maksymalna głębokość cięcia na poziomie 705 mm pozwala na swobodę działania w każdych warunkach.  Maksymalna średnica tarczy to 1600 mm ( 63 cale ), moc silnika 17 kW. Piła sterowana jest bezprzewodowo za pomocą pilota z kolorowym wyświetlaczem. 

Firma TYROLIT zaleca stosowanie tarcz diamentowych wykorzystujących system TGD® dla uzyskania optymalnych rezultatów pracy.

Wszystkich zainteresowanych pokazem piły WSE1621*** w warunkach budowlanych prosimy o kontakt telefoniczny z doradcą techniczni - handlowym.

 

Specyfikacja

Głębokość cięcia 705 mm,
Średnica tarczy 1600 mm,
Moc 17 kW,
Prąd znamionowy (przy 3 fazach) 32 A,
Napięcie/Zasilanie (przy 3 fazach) 400 V,

Produkty z kategorii Piły linowe

Produkt dodany poprawnie do Twojego koszyka
Zapisz się do naszego
Newslettera
...i otrzymaj 50 zł rabatu
na pierwsze zakupy za minimum 1000 zł
Zapisz się do naszego
Newslettera
...i otrzymaj 50 zł rabatu
na pierwsze zakupy za minimum 1000 zł