Płatności i dostawa

DOSTĘPNE FORMY PŁATNOŚCI

Zapłata gotówką

W naszym sklepie możesz zapłacić gotówką w naszej siedzibie w dniu odbioru towaru.

imoje płatności online

Za zakupy można zapłacić przez imoje. Dostępne metody płatności to szybkie przelewy online, BLIK oraz karty płatnicze. imoje to pierwsze bankowe płatności online. Usługa świadczona jest przez ING Bank Śląski dla klientów wszystkich banków. Więcej o imoje można przeczytać na imoje.pl .

Przelew bankowy

Tradycyjny przelew bankowy na rachunek naszego sklepu ING Bank Śląski: 87 1050 1445 1000 0092 1010 0658. Zalecamy osobom, które nie mogą skorzystać z systemu szybkich płatności lub tym osobom, które chcą dokonać płatności np.: na poczcie. Zamówienie zostanie zrealizowane po zaksięgowaniu przelewu na naszym koncie.

PayU - płatność kartą płatniczą lub kredytową i przelew elektroniczny

Płatności możesz dokonać przy pomocy karty płatniczej lub kredytowej lub przelewem elektronicznym z większości banków działających w Polsce. Wpłata zazwyczaj pojawia się na naszym koncie w ciągu kilkunastu minut co pozwala nam szybko realizować zamówienie.

DOSTĘPNE OPCJE DOSTAWY

Przesyłka kurierska
  • Z reguły paczki docierają do Klienta w przeciągu 24h od momentu nadania, natomiast palety w przeciągu 48h od momentu nadania.
  • Koszt paczki kurierskiej - DPD 20 zł , DHL 35 zł
  • Koszt paczki kurierskiej płatność przy odbiorze - DPD 25 zł , DHL 35 zł
  • Koszt przesyłki na palecie - DPD 220 zł
Odbiór osobisty
  • Odbiór osobisty zamówionego towaru jest możliwy w siedzibie naszego sklepu w godzinach podanych na podstronie Kontakt.
  • Koszt odbioru - 0 zł
Zapisz się do naszego
Newslettera
...i otrzymaj 50 zł rabatu
na pierwsze zakupy za minimum 1000 zł